Tydzień testowania HIV w słupskim szpitalu

2022-11-25 9:33
Tydzień testowania HIV w słupskim szpitalu
Autor: Materiały prasowe Tydzień testowania HIV w słupskim szpitalu

Z okazji Jesiennego Europejskiego Tygodnia Testowania w Słupsku można zrobić przez cały tydzień darmowe badania w kierunku HIV. Badania prowadzi punkt konsultacyjno-diagnostyczny w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Słupsku.

W ramach Europejskiego Tygodnia Testowania punkt PKD zaprasza wszystkie osoby chętne na badania w dniach 28 listopada (poniedziałek) - 2 grudnia (piątek), w godz. 15.30 – 18.30 oraz w sobotę 3 grudnia w godz. 9 – 15. Badania są anonimowe, bezpłatne, nieinwazyjne i nie wymagają skierowania! W PKD można też porozmawiać z doradcą, który pomoże ustalić, czy rzeczywiście wystąpiło ryzyko zakażenia i potrzebne jest badanie. Badania przeprowadzane są w gabinecie nr 108 w budynku H przy ul. Hubalczyków 1. Przypominamy, że poza Jesiennym Europejskim Tygodniem Testowania punkt PKD działa w każdą środę, w godz. 15.30-18.30 oraz w każdą pierwszą sobotę miesiąca w godz. 9-15.

Punkt konsultacyjno – diagnostyczny HIV w słupskim szpitalu powstał dzięki dofinansowaniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.