VII Targi Pracy już jutro w Słupsku

2023-03-14 17:41
Targi pracy 2023 w Słupsku
Autor: materiały prasowe

Jutro w Słupsku odbędą się VII Targi Pracy. Uczniom słupskich szkół ponadpodstawowych swoją ofertę przedstawi kilkudziesięciu pracodawców z różnych branż. Młodzież będzie mogła skorzystać także z pomocy doradców zatrudnionych w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży.

Do udziału w Targach Pracy zaproszono ponad 50 przedsiębiorstw i pracodawców. Dzięki powyższemu przedsięwzięciu uczniowie i absolwenci szkół ponadpodstawowych mają możliwość bezpośredniego kontaktu z firmami działającymi na lokalnym rynku pracy i zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy.

Uczniowie zainteresowani podjęciem pracy w służbach mundurowych będą mieli okazję porozmawiania z przedstawicielami Policji, Służby Celno-Skarbowej, Straży Granicznej, Aresztu Śledczego w Słupsku i Wojskowego Centrum Rekrutacji, a wszyscy chętni będą mogli skorzystać z pomocy doradców zatrudnionych w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej oraz w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży.

Targi Pracy odbędą się jutro (15.03) w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Mechanicznych i Logistycznych w Słupsku, potrwają od godz. 11.00 do 13.00. Wstęp wolny.

15 marca w Słupsku odbędzie się także wieczór biznesowy. Jest to inicjatywa Słupskiej Izby Przemyslowo-Handlowej oraz miasta Słupska. W spotkaniu, które rozpocznie się o godz.18.00 w ratuszu w sali 211, będą uczestniczyć przedsiębiorcy oraz dyrektorzy i kierownicy kształcenia praktycznego szkół zawodowych. Spotkanie będzie okazją do wysłuchania oczekiwań przedsiębiorców w zakresie kształcenia zawodowego, jeszcze przed rozpoczęciem procesu rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Listen to "Marta Makuch, wiceprezydent Słupska" on Spreaker.