W Pile trwa akcja „Paczka dla hospicjum”

paczka świąteczna
Autor: pixabay.com

Do końca grudnia można wspierać pilskie hospicjum angażując się w akcję „Paczka dla hospicjum”. W tym roku zbierane są pieniądze na zakup środków ochrony osobistej dla podopiecznych. Podarować można między innymi szampony, oliwki, balsamy do ciała czy mydło w płynie.

Jak każdego roku przed świętami Bożego Narodzenia w Pile odbywa się akcja charytatywna „Paczka dla hospicjum”. Celem akcji jest zebranie pieniędzy na środki i artykuły pielęgnacyjne dla pilskiego hospicjum. Do wsparcia akcji dobroczynnej zaprasza, wspólnie z Towarzystwem Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej, zastępca prezydenta Piły Beata Dudzińska:

-Przy hospicjum stoi pusta choinka, którą chcemy zapełnić paczkami z artykułami i środkami pielęgnacyjnymi. Po uzyskaniu na koncie sumy wpłat 150 zł pojawi się 1 paczka, przy kolejnych 150 zł następne. Planujemy zebrać około 30 zestawów o łącznej wartości 5 tysięcy złotych.

Wpłat można dokonywać na konto Towarzystwa Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej w Pile z dopiskiem „paczka dla hospicjum” na numer konta PKO BP 37 1020 3844 0000 1002 0050 1833.