W Sianowie powstaje Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych

2022-11-29 13:07
W Sianowie powstaje Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych do roku 2030
Autor: Materiały prasowe W Sianowie powstaje Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych do roku 2030

W Sianowie trwają konsultacje społeczne nad Strategią Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie na lata 2023-2030. Strategia będzie dokumentem wyznaczającym kierunki rozwoju gminy na kolejne lata w zakresie rozwiązywania problemów społecznych.

- Są nowe pomysły i nowe kierunki, które wyznaczamy w strefie rozwiązywania problemów społecznych. Pracowaliśmy nad strategią zgodnie z rekomendacją ministra rodziny w oparciu o ogólnopolski program pod nazwą "Strategor". Dokument będzie aktualizowany co rok – powiedziała Radiu Plus kierowniczka sianowskiego MOPS-u, Elżbieta Ałtyn.

Swoje uwagi do Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Sianów na lata 2023-2030 można składać do Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sianowie do 2 grudnia.

Można to zrobić:

- osobiście w siedzibie Ośrodka, - pocztą na adres Ośrodka: MGOPS w Sianowie ul. Słowackiego 3a, 76-004 Sianów (decyduje data wpływu do Ośrodka), - elektronicznie – za pomocą poczty elektronicznej wysyłając na adres: mgops@sianow.pl - elektronicznie - poprzez system ePUAP na adres skrytki Ośrodka: /p17s3kbk9o/skrytka

Listen to "Elżbieta Ałtyn, MOPS w Sianowie" on Spreaker.