Ukryte życie parafii 23 listopada 2022 r.

2022-11-23 6:52
Ukryte życie parafii 23 listopada 2022 r.
Autor: parafia Chrystusa Króla w Łodzi Ukryte życie parafii 23 listopada 2022 r.

Ukryte życie parafii 23 listopada 2022 r.

Zaproszenie do scholi

Do wspólnego śpiewania pieśni adwentowych i kolęd zaprasza najmłodszych parafia Chrystusa Króla na Retkini w Łodzi. Zaproszenie kierowane jest do zainteresowanych włączeniem się w działania parafialnej scholi. Schola działa i rozrasta się od początku roku szkolnego, ale cały czas można do niej dołączyć.

Pomoc psychologa

Psycholog i pedagog dyżurować będą w niedzielę, 27 listopada, w parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych przy ul. Wodnej w Łodzi. Dyżury, po przedpołudniowych Mszach św., odbywają się w salce na wprost sklepiku parafialnego. Jeżeli podczas spotkania i rozmowy któryś ze specjalistów uzna, że dana osoba potrzebuje dalszego wsparcia, będzie można umawiać się na kolejne spotkania. Poradnictwo, prowadzone przez Fundację Wsparcia Psychospołecznego, jest bezpłatne.

Franciszkanie na Widzewie

Klerycy z franciszkańskiego seminarium w Łagiewnikach spotkają się z wiernymi z parafii św. brata Alberta Chmielowskiego na Widzewie w Łodzi. W niedzielę 27 listopada, podczas wszystkich Mszy św., zbierać będą pieniądze na świąteczne paczki dla dzieci z łódzkich domów dziecka.