Ukryte życie parafii 28 września 2022 r.

2022-09-28 12:39
Projekt medalu biegu NadziejaRun
Autor: Fundacja Służby Rodzinie Nadzieja Projekt medalu biegu NadziejaRun

Ukryte życie parafii 28 września 2022 r.

Bieg jubileuszowy

Projekt medalu dla uczestników biegu NadziejaRun z okazji jubileuszu 30-lecia Domu Samotnej Matki w Łodzi zaprezentowała Fundacja Służby Rodzinie Nadzieja. Zaplanowany na sobotę 8 października bieg charytatywny jest jednym z elementów trwających od kilku miesięcy obchodów - przypomina siostra Magdalena Krawczyk, dyrektor Domu Samotnej Matki.

Ten bieg będzie miał miejsce 8 października. Jest to jeden z etapów obchodów naszego jubileuszu. Wcześniej był piknik w Ogrodach Geyera, organizowany we współpracy z Fundacją przez Dom Samotnej Matki; był turniej meczy piłkarskich; później jest zaplanowany ten bieg. I centralne obchody uroczystości jubileuszowych odbędą się 17 października. O godz. 12.00 rozpoczną się Mszą św. pod przewodnictwem abpa Grzegorza Rysia. Później dalsza część uroczystości będzie w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi.

Siostra Magdalena Krawczyk podkreśla, że data 17 października nie jest przypadkowa, bo tego dnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Walki z Ubóstwem.