Ukryte życie parafii 9 listopada 2023

2023-11-09 7:13
Ukryte życie parafii 9 listopada 2023
Autor: Kościół Akademicki Panien Dominikanek w Piotrkowie Trybunalskim Ukryte życie parafii 9 listopada 2023

Ukryte życie parafii 9 listopada 2023

Imię Boga

"Imię Boga jest święte" to tytuł drugiej odsłony Dominikańskiej Szkoły Wiary w Kościele Akademickim Panien Dominikanek w Piotrkowie Trybunalskim. We wtorek 14 listopada słuchacze spotykają się w sali konferencyjnej o godz. 18.30. Wejście od strony parkingu przy ul. Rycerskiej. Tegoroczna edycja Dominikańskiej Szkoły Wiary poświęcona jest Dziesięciorgu Przykazaniom. Najbliższe spotkanie związane jest z drugim przykazaniem.

Jubileusz duszpasterstwa

Przygotowania do obchodów 60-lecia rozpoczyna Duszpasterstwo Akademickie Piątka w Łodzi. Jubileusz wypada dopiero w 2025 roku, ale już teraz obecni "piątkowicze" proszą absolwentów o włączenie się w przygotowania i same obchody. W działania mieliby być włączeni wszyscy ci, którzy na przestrzeni lat tworzyli duszpasterstwo i w nim uczestniczyli. Szczegóły zaproszenia znaleźć można na facebookowym profilu duszpasterstwa.

Świętość na Widzewie

Konferencję "Świętość na pierwszym planie" organizuje wspólnota Ruch Czystych Serc. Konferencja odbędzie się w sobotę 18 listopada, we wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, w kościele św. brata Alberta na Widzewie w Łodzi. Uczestnictwo w spotkaniu wymaga wypełnienia formularza, dostępnego w facebookowym wydarzeniu "Świętość na pierwszym planie".