3 grudnia w Lublinie kolejna edycja akcji MotoMikołaje

2023-11-30 13:41
Archiwum Stowarzyszenia Moto Inicjatywa
Autor: Moto Inicjatywa Archiwum Stowarzyszenia Moto Inicjatywa

Pojadą z upominkami do potrzebujących dzieci. Motocykliści zanim schowają jednoślady na zimę do garażu na kaski założą czerwone czapki, na kurtki włożą czerwone stroje i ruszą z prezentami.

Teraz trwa zbiórka słodyczy i zabawek dla podopiecznych Pogotowia Opiekuńczego w Lublinie. - W tym roku jedziemy do Pogotowia Opiekuńczego przy ulicy Kosmonautów 5 w Lublinie. Jest to ośrodek, który potrzebuje naszej pomocy, gdzie jest wiele młodzieży wymagającej wsparcia i zasługującej na dużo radości. Chcemy zrobić im trochę hałasu w tym zimowym czasie. Oczywiście przystrajamy siebie i swoje motocykle - mówi Waldemar Kępa ze stowarzyszenia Moto Inicjatywa.

- Zbieramy się 3 grudnia na Placu Zamkowym o 11:30 przebrani za mikołaje. Zapraszamy wszystkich, którzy mają otwarte serca i chcą pomóc. Zbieramy słodycze, gry planszowe, puzzle. Wszystko powinno być nowe i zapakowane. Te prezenty zawieziemy do ośrodka opiekuńczego, który odwiedzimy już po raz drugi. Ostatnio byliśmy tam rok temu - dodaje Waldemar Kępa.

Do najmłodszych motocykliści wyruszą o 12. Więcej informacji w mediach społecznościowych Moto Inicjatywy.