Będą modlić sie za osoby uzależnione i ich bliskich

2023-03-22 11:59
Ruch Światło-Życie Archidiecezji Lubelskiej
Autor: Ruch Światło-Życie Archidiecezji Lubelskiej

Ulicami Starego Miasta w Lublinie przejdą uczestnicy drogi krzyżowej, organizowanej przez Krucjatę Wyzwolenia Człowieka. Nabożeństwo w piątek 24 marca o 17.

To okazja do zamanifestowania swojej wiary i modlitwy w intencji osób walczących z nałogiem. Na drogę krzyżową ulicami Starego Miasta w Lublinie zaprasza Krucjata Wyzwolenia Człowieka. Nabożeństwo zostanie odprawione w intencji osób uzależnionych, ich rodzin, ruchów trzeźwościowych i abstynentów.

- Tradycyjnie spotkamy się pod archikatedrą aby stamtąd ruszyć droga krzyżową ulicami Starego Miasta. Będziemy modlić się za uzależnionych, ich rodziny i tych, którzy chcą nieść posłanie wolności i abstynencji. Spotkanie zakończymy o 19 Mszą Świętą w archikatedrze lubelskiej. Serdecznie zapraszamy aby razem z nami przeżyć ten czas rozważając Mękę Pańską i posłuchać świadectw takich osób, które doświadczyły wyzwolenia i wolności w Chrystusie -  mówi archidiecezjalny moderator Ruchu Światło-Życie, ksiądz Jerzy Krawczyk.

Droga Krzyżowa rozpocznie się w piątek 24 marca o 17 na placu pod archikatedrą lubelską i zakończy Mszą Świętą w tej świątyni o 19. Więcej informacji na stronie lublin.oaza.pl