Będzie jubileuszowo i premierowo. Marek Dyjak zaśpiewa w Centrum Kultury [AUDIO]

2024-06-11 14:49
Marek Dyjak wystąpi w Centrum Kultury w Lublinie
Autor: facebook.com/dyjakpl Marek Dyjak wystąpi w Centrum Kultury w Lublinie

To będzie pierwszy występ zapowiadający nową płytę artysty i jednocześnie podsumowanie 30-stu lat na scenie. 21 czerwca w Centrum Kultury w Lublinie zaśpiewa Marek Dyjak.

- To będzie seria koncertów a pierwszy z nich odbędzie się w Centrum Kultury na Peowiaków w Lublinie. Koncert odbędzie się pod tytułem "Dyjak i Przyjaciele" i w zasadzie będzie zapowiadał moją nową płytę, którą już nagrałem "Mężczyźni". Na singla będzie trzeba jeszcze troszeczkę poczekać. Koncert będzie bardzo ciekawy ponieważ obok mnie na scenie pojawią się Robert Kasprzycki i Jan Kondrak. Będziemy się wymieniać i śpiewać we dwóch. To są moi przyjaciele od ponad 30 lat i autorzy piosenek, które śpiewam - zapowiada koncert Marek Dyjak.

- Myślę, że mężczyźni potrzebują kilku wskazówek, sam potrzebuję kilku wskazówek w obecnych czasach. To są piosenki pokazujące mój światopogląd na sprawy świata i samotnego mężczyzny. Bedzie na płycie Jacek Kleyff, Michał Lorenc i Ernest Bryll. Być może nagram również utwór przedwojenny. Gram ze znakomitym składem i serdecznie zapraszam na koncert - tak o najnowszym wydawnictwie i lubelskim koncercie mówi Marek Dyjak.

Początek koncertu Marka Dyjaka w Centrum Kultury w Lublinie 21 czerwca o 20:30.

Rozmowa z Markiem Dyjakiem przed koncertem w Centrum Kultury w Lublinie. Posłuchaj: