Będzie można dbać o kondycję i szlifować formę

2023-03-16 13:57
Zdjęcie ilustracyjne
Autor: pixabay

To propozycja dla trenujących amatorsko i ćwiczących regularnie, którzy chcą poprawić swoje wyniki. W najbliższą sobotę 18 marca w Lublinie ruszają treningi biegowe.

To propozycja dla trenujących amatorsko i ćwiczących regularnie, którzy chcą poprawić swoje wyniki. W najbliższą sobotę [​18 marca] w Lublinie ruszają treningi biegowe. Będzie można szlifować formę i dbać o kondycję pod okiem medalisty mistrzostw Polski i trenera lekkiej atletyki. - Będą to zajęcia ogólne i profesjonalne. Jedna grupa będzie uczestniczyła w marszobiegu lub wybieganiu. Natomiast ja jako trener AZS UMCS będę stal ze stoperami i odpowiedni trening dysponował zawodnikom, którzy przygotowują sie na konkretny dystans na 5 lub 10 kilometrów. Na tych treningach będziemy przygotowywać się by konkretny wynik na nadym dystansie osiągnąć - mówi Piotr Kitliński, jeden z organizatorów zajęć.

Treningi biegowe będą odbywać się w sobotnie poranki. - Taki trening będzie zajmował od godziny do półtorej godziny. Zajęcia będą zaczynały się o godzinie 9 w wąwozie LSM od strony ulicy Nadbystrzyckiej. Będą tam wyznaczone odpowiednie odcinki, na których będziemy dysponować odpowiednim dystansem - dodaje Piotr Kitliński.

Na treningi nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść w stroju i obuwiu sportowym oraz z chęciami do ćwiczeń.