Chełmskie Centrum Ewangelizacji zaprasza w Środę Popielcową na specjalne wydarzenie

2024-02-14 9:40
Jak dobrze przeżyć Wielki Post – konferencja
Autor: CHCE Jak dobrze przeżyć Wielki Post – konferencja

„Jak DOBRZE przeżyć Wielki Post?” to tytuł konferencji prowadzonej przez ks. Pawła Gołofita w internecie. Wydarzenie będzie odbywało się na żywo oraz możliwością zadawania pytań na zakończenie.

Wielki Post to jeden z najważniejszych okresów liturgicznych w ciągu roku. 

Środa Popielcowa rozpoczyna czas 40-dniowej pokuty oraz nawrócenia. Wielki Post to czas podjęcia wyzwań, których celem jest ich duchowa odnowa. W tym czasie pojawia się niezwykle ważne pytanie – Jak dobrze przeżyć Wielki Post?

Chełmskie Centrum Ewangelizacji przygotowało specjalne wydarzenie, które lepiej pomoże zrozumieć i dobrze przeżyć okres Wielkiego Postu.

"Wielki Post. Jest to czas przygotowania do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Chcemy wejść w niego jak najgłębiej, aby nasze serca doświadczyły owoców paschy Jezusa. Dlatego zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji online pt. „Jak DOBRZE przeżyć Wielki Post?”  

W czasie tej konferencji dowiesz się:  

– Czym jest Wielki Post i skąd się wziął?  – Jaki powinien mieć charakter?  – Czym jest prawdziwa pokuta?  – Co oznaczają modlitwa, post i jałmużna?  – Jakie są błędy w rozumieniu i przeżywaniu Wielkiego Postu?    

Konferencja prowadzona przez ks. Pawła Gołofita będzie odbywała się na żywo, z możliwością zadawania pytań na zakończenie. Jeśli nie możesz dołączyć w tym czasie, będzie możliwość odsłuchania jej później. Nie potrzebujesz żadnego specjalnego oprogramowania, aby ją zobaczyć.  Wystarczy zapisać się poprzez formularz zgłoszenia"

Konferencja online - Jak dobrze przeżyć Wielki Post – rozpocznie się 14 lutego o godzinie 20.00.

Szczegóły są na stronie Chełmskiego Centrum Ewangelizacji.