Inauguracja przed własną publicznością. Motor zagra z Termalicą

2024-02-23 17:20
Motor Lublin zagra z Termalicą Bruk-Bet Niecieczą
Autor: Motor Lublin Motor Lublin zagra z Termalicą Bruk-Bet Niecieczą

​Po nieudanym starcie rundy w Katowicach czas na pierwszy mecz rundy wiosennej na Arenie. Motor Lublin zagra 24 lutego z Termalicą Bruk-Bet Niecieczą.

- Spotkają się dwie drużyny, które przegrały pierwsze tegoroczne mecze​, więc będą szukały pierwszych trzech punktów. Trener gości nie ukrywa, że będą chcieli zrewanżować się za nasze zwycięstwo w Niecieczy a my chcemy wygrywać - mówi szkoleniowiec Motoru, Goncalo Feio. - My będziemy chcieli wygrywać, tak jak w każdym kolejnym meczu. Przyjeżdża do nad drużyna znana z jakości przy piłce i z posiadania jakościowych piłkarzy. Jest to drużyna, która dobrze się czuje przy piłce pod presją, jak i na połowie przeciwnika. Szybkością swoich zawodników potrafi zrobić różnicę i zdefiniować mecz w fazach przejściowych. To jest tak, jak w każdy w tej lidze wymagający przeciwnik dla nas - dodaje.

- Jesteśmy po dobrym okresie przygotowawczym, jesteśmy dobrze przygotowani do tej rundy. Pomimo, że mecz z GKS-em Katowice nie był najlepszym w naszym wykonaniu, to w nie ma wpływu na naszą wiarę w naszą prace i w to co umiemy. Gdybyśmy mogli ten mecz zagrać wczoraj lub przedwczoraj zamiast w sobotę, to byśmy to zrobili. Po porażce dobrze jest zagrać jak najszybciej kolejny mecz, żeby wszystkim udowodnić, że mamy i się dobrze i jaki jest nasz poziom - zanzacza Goncalo Feio.

Pierwszy gwizdek w sobotnim meczu Motor - Termalica zabrzmi o godzinie 17:30.