"Interesuje nas tylko zwycięstwo". Motor zagra na Arenie z Polonią

2024-03-07 14:43
Motor Lublin zagra z Polonią Warszawa
Autor: Motor Lublin Motor Lublin zagra z Polonią Warszawa

To będzie spotkanie dwóch beniaminków. Motor Lublin, który utrzymuje się cały czas blisko podium pierwszej ligi podejmie u siebie Polonię Warszawa

W meczu rundy jesiennej na stadionie przy ulicy Konwiktorskiej w Warszawie Motor pokonał na wyjeździe Polonię Warszawa 1-0. Na gola kibice żółto-biało-niebieskich musieli czekać do 77 minuty. Wtedy piłkę w siatce umieścił Bartosz Wolski po asyście od Piotra Ceglarza. - Nie ma innej opcji niż trzy punkty. Nie wyobrażamy sobie innej opcji niż zwycięstwo z Polonią. To jest op prostu nasz obowiązek - mówi obrońca Motoru, Krystian Palacz.

Jak dodaje stoper żółto-biało-niebieskich: - Teraz przed nami teoretycznie mecze ze słabszymi ekipami z dołu tabeli, czyli z Polonia u siebie i ze Stalą Rzeszów na wyjeździe. Potem, po przerwie na kadrę czeka nas ciężki miesiąc. Czekają nas cztery mecze z drużynami z czołówki pierwszej ligi, z którymi przegraliśmy w pierwszej rundzie. Dlatego to będzie wyzwanie, żeby odrobić te punkty, które straciliśmy jesienią.

Początek meczu Motor - Polonia 9 marca o godzinie 15. 23-cią kolejkę zaplecza Ekstraklasy zamknie Górnik Łęczna. Zielono-czarni w poniedziałek 11 marca o 18 zagrają na wyjeździe z Wisłą Płock.