Sami Swoi na Zoomie Natury w Janowie Lubelskim [AUDIO]

2024-06-05 9:55
Koncert “Sami Swoi - plakat wydarzenia
Autor: Janowski Ośrodek Kultury Koncert “Sami Swoi" - plakat wydarzenia

Na terenie Parku Rekreacji Zoom Natury położonym nad Zalewem Janowskim odbędzie się koncert lokalnych artystów. 23 czerwca wystąpią zespoły muzyczne, grupy taneczne i przedszkolaki. W czasie wydarzenia wręczone zostaną wyróżnienia Antek Roku.

Zoom Natury to ogromny park rekreacji o powierzchni ponad 10 ha położony nad Zalewem Janowskim; to przepiękna, piaszczysta, powydmowa plaża ciągnąca się na przestrzeni  500 metrów; to plac pozytywnej energii, pasaże spacerowe z fontannami, ścieżki rowerowe, siłownie zewnętrzne i bulodrom otoczone naturalną roślinnością.

Na terenie parku znajdują się cztery interaktywne Laboratoria Wiedzy: Laboratorium Główne Zoom Natury, Laboratorium Runo Leśne, Laboratorium Awifauny i Troposfery oraz Laboratorium Energii i Recyklingu.

Na terenie Parku Rekreacji Zoom Natury 23 czerwca o godzinie 13.00 rozpocznie się koncert “Sami Swoi”. W czasie imprezy swoje dokonania artystyczne zaprezentują lokalne zespoły muzyczne, grupy taneczne i przedszkola.

Wydarzenie organizuje Janowski Ośrodek Kultury, który w ten sposób chce powitać lato i przedstawić artystów, którzy zdobywają liczne nagrody na przeglądach i konkursach w całej Polsce.

Wstęp na koncert jest bezpłatny, a szczegóły są na stronie i profilu Janowskiego Ośrodka Kultury.

Patronem medialnym wydarzenia jest Radio Plus Lublin.

Mówi Łukasz Drewniak, dyrektor Janowskiego Ośrodka Kultury