Koncert Good God w Chełmie

2024-02-12 19:05
Zaproszenie na koncert Good God
Autor: mat. organizatora Zaproszenie na koncert Good God

​Potrafi połączyć muzykę reggae, chrześcijańskie przesłanie i braterski klimat w jedno. Zespół Good God wystąpi na zakończenie karnawału. Formacja złożona miedzy innymi z lubelskich kapłanów zaprasza na wyjątkowe muzyczne spotkanie w Chełmskim Domu Kultury.

Good God, zespół reggae, powstał w 2011 roku w duchowym otoczeniu Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie. Jego pierwotny skład to Paweł Gołofit (wokal i gitara elektryczna), Adrian Komorowski (instrumenty klawiszowe), Dawid Gołąb (gitara basowa), Michał Kłysz (saksofon) i Franciszek Wróbel (perkusja).

Zespół szybko zdobywał uznanie, prezentując własne kompozycje zarówno na szkolnych scenach, w parafiach, jak i na festiwalach czy spotkaniach młodzieżowych. Ich autorskie utwory zyskiwały coraz większą popularność, plasując się wysoko na listach przebojów chrześcijańskich.

W ostatnich dwóch latach formacja wydała kolejne dwie studyjne płyty: Worship (2021) z pięknymi coverami znanych utworów uwielbienia oraz Wędrowiec (2022), pełną klimatycznych utworów reggae i ballad, które prowadzą człowieka w głębię spotkania z Bogiem.

Obecnie Good God kontynuuje swoją działalność, czerpiąc inspirację ze Słowa Bożego i pracując nad nowymi utworami. Ich koncerty na festiwalach chrześcijańskich to nie tylko doskonała muzyka reggae, ale również ewangelizacyjne wydarzenia, w których Słowo Boże oraz muzyka uwielbienia przeplata się ze świadectwami, przekazując Dobrą Nowinę o Jezusie Chrystusie.

W czasie koncertu usłyszeć będzie można utwory z najnowszej płyty “Wędrowiec” oraz wiele znanych kawałków z poprzednich krążków.

Na każdego czekają niesamowite wrażenia muzyczne i świetlne oraz moc Bożego Słowa i modlitwy płynąca z przekazu, jaki niesie zespół Good God.

Każdy znajdzie coś dla siebie w czasie tego koncertu – zarówno młodszy, jak i starszy, poszukujący mocniejszych uderzeń jak i ten, kto kocha ballady.

Koncert odbędzie się w sali widowiskowej Chełmskiego Domu Kultury 13 lutego o godz. 19:30.

Szczegóły na stronie: chdkchelm.pl