Lubelskie - "Łączy nas miłość i rodzina", czyli niedzielny piknik w Niedrzwicy Kościelnej [AUDIO]

2024-06-06 11:45
Lubelskie - Łączy nas miłość i rodzina, czyli niedzielny piknik w Niedrzwicy Kościelnej
Autor: zdjęcie ilustracyjne

Stawia na integrację. Parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła w Niedrzwicy Kościelnej zaprasza na piknik rodzinny. Odbędzie się w najbliższą niedzielę pod hasłem: "Łączy nas miłość i rodzina".

Parafialny piknik w Niedrzwicy Kościelnej to już tradycja. Ma integrować mieszkańców parafii i różne pokolenia. Odbędzie się po raz trzeci, pod hasłem: "Łączy nas miłość i rodzina".

- Chciałbym wszystkich zaprosić na ten piękny czas spotkania. Festyn zaczniemy mszą świętą o 11:30, a od 14:00 na placu mnóstwo atrakcji. Będzie darmowy park rozrywki, dmuchańce, basen z kulami i konne przejażdżki brydżką. Pojawi się też stoisko medyczne i punkt służb mundurowych, a także symulator jazdy 3D. Uczestników festynu zaprosimy również na stoisko kulinarne. Będzie oczywiście wata cukrowa, grill, darmowa grochówka i bigos z kuchni polowej, a także ciasto wójta i plebana - mówi organizator festynu, ks. Piotr Kazimierski z parafii w Niedrzwicy Kościelnej.

Niedrzwicki piknik w parafii pw. św. Bartłomieja Apostoła odbędzie się w najbliższą niedzielę, 9 czerwca. Ma łączyć mieszkańców w duchu wartości katolickich i rodzinnych.

- Będzie to dobra okazja do wspólnej zabawy i do spotkania. Wykorzystajmy ten czas dla siebie, dla rodziny, dla wszystkich. Niech nas jednoczy i ubogaca - podkreśla duszpasterz parafii.

Piknik parafialny w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się w 9 czerwca pod patronatem naszego Radia. W organizacje wydarzeń zaangażowane są również gminne ośrodki kultury.

Anna Opasiak

Mówi organizator pikniku, ks. Piotr Kazimierski