Lublin - będzie można kupić sprzęt i samochody AMW [AUDIO]

2024-04-25 10:36
Lublin - można kupić sprzęt i samochody AMW
Autor: AMW

Służyły w wojsku, teraz można je nabyć. Jutro Agencja Mienia Wojskowego organizuje w Lublinie nową wyprzedaż. W ofercie ma sprzęty i samochody.

Oferta Agencji Mienia Wojskowego odbędzie się 26 kwietnia, a dotyczy używanego, ale ciągle sprawnego sprzętu. Na nowych właścicieli czeka bardzo zróżnicowany asortyment.

- To 125 pozycji, zatem każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie sporo pojazdów, ale też silniki zaburtowe, cysterny paliwowe i sprzęty warsztatowe. To, m.in. pakiety wiertarek czy kabin kierowców do ciężarówek star z osprzętem. Na wyprzedaż trafiły również regały magazynowe i instrumenty muzyczne - wymienia kierownik Działu ds. Gospodarki Mieniem Ruchomym w lubelskim oddziale Agencji Mienia Wojskowego, Agnieszka Plewik.

Na liście pozycji do nabycia znalazły się przede wszystkim samochody wojskowe i to różnego typu. Ich ceny wywoławcze sięgają od kilku do kilkunastu tysięcy zł.

- Na fanów wojskowej motoryzacji czekają honkery osobowo-ciężarowe z wyciągarkami, za które trzeba będzie zapłacić co najmniej 9 i 10 tysięcy zł. Do sprzedaży trafiły też stary ze stacją opatrunkową. Ich cena wywoławcza to 11 tysięcy zł. Bardzo ciekawą propozycją są cysterny paliwowe na przyczepach. Za nie będzie trzeba zapłacić od 6,5 do 12 tysięcy zł w zależności od ich pojemności. Poza tym w ofercie są również skrzynie drewniane po trotylu, które doskonale sprawdzą się w ogrodzie. Tym razem będzie je można kupić w zestawach za 370 zł. Zapraszamy do udziału. Wyprzedaż odbędzie się jutro o 13:00, ale wcześniej trzeba wpłacić wadium. Szczegóły są dostępne na stronie AMW - dodaje Plewik.

Zyski z wyprzedaży Agencjia Mienia Wojskowego przeznaczy na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych​​.

Anna Opasiak

Materiał Anny Opasiak - mówi Agnieszka Plewik z AMW