Lublin - "Bezpieczna zima z Mikołajem w ODTJ WORD"

2022-12-02 10:44 Anna Opasiak
Lublin - Bezpieczna zima z Mikołajem w ODTJ WORD
Autor: zdjęcie organizatora

Kierowco! Sprawdź się przed zimą. W najbliższą niedzielę na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy lubelskiego WORD-u odbędzie się bezpłatne mikołajkowe szkolenie.

Organizatorzy przygotowali szereg praktycznych zajęć, przydatnych nie tylko zimą. Do tego kierowcy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w ekstremalnych warunkach.

- Oferujemy jazdę samochodem po płycie poślizgowej i z trolejami. Wszystkie szkolenia odbędą się pod okiem doświadczonych instruktorów techniki jazdy - informuje lubelski WORD.

Na miejscu kierowcy przejdą testy teoretyczne na prawo jazdy, a także szkolenie z udzielania pierwszej pomocy. To zresztą jeszcze nie wszystko.

- Na uczestników szkoleń będą czekać różnego typu symulatory. Pojawi się, m.in. symulator czasu reakcji kierowcy, ale także symulator zderzenia, poduszki powietrznej i dachowania - dodają organizatorzy mikołajkowej akcji dla kierowców.

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę, 4 grudnia. Szkolenia będą prowadzone pod hasłem: "Bezpieczna zima z Mikołajem w ODTJ WORD". Potrwają między 9:00 a 15:00.

- Na miejsce kierowcy powinni przyjechać własnym samochodem. Spotykamy się na terenie lubelskiego Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy przy ul. Grygowej 32 - informuje WORD.

Szczegóły mikołajkowej akcji są dostępne na stronie organizatora.