Lublin - Festyn Rodzinny na Poczekajce "Wspólnota to Ty i ja" [AUDIO]

2024-06-07 10:05
Festyn Rodzinny na Poczekajce - plakat wydarzenia
Autor: mat. organizatora Festyn Rodzinny na Poczekajce - plakat wydarzenia

Będzie można bliżej poznać zakonników, spróbować klasztornej kuchni oraz potańczyć. Takie atrakcje proponują 15 czerwca Ojcowie Kapucyni z Lublina. W parafii na Poczekajce po raz 16. odbędzie się Festyn Rodzinny. W programie atrakcje dla starszych i młodszych.

Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii Poczekajka oraz Ojcowie Kapucyni zapraszają na XVi Festyn Rodzinny “Wspólnota to Ty i Ja”.  W przygotowanie wydarzenia włączają się wszystkie działające przy parafii wspólnoty i wielu parafian. Festyn odbywa się w ogrodzie przy klasztorze ojców kapucynów na Poczekajce w Lublinie. 

Zaplanowano wiele atrakcji, min. zabawy i konkursy, występy dzieci i młodzieży, dmuchany plac zabaw, Kinder Kraina, harcowisko, kucyki, pokazy służb mundurowych, pokazy medyczne, symulator dachowania, alkogogle, narkogogle, kuchnia zakonna a o godzinie 20.00 rozpocznie się potańcówka z zespołem „Cookies Band”.

Cookies Band to zespół wykonujący przeboje z całego świata, z każdego gatunku, śpiewając zarówno po polsku jak i po angielsku lecz również po hiszpańsku czy włosku.

W czasie festynu będzie możliwość oznakowania swojego roweru przez policję.

Festyn odbędzie się 15 czerwca w ogrodzie Braci Kapucynów na Poczekajce. Wydarzenie potrwa od godziny 11.00 do 22.00.

Patronem medialnym festynu jest Radio Plus Lublin

Festyn Rodzinny na Poczekajce - "Wspólnota to Ty i ja"