Lublin - majówkowa promocja w wojskowym sklepie

2022-04-27 9:08 Anna Opasiak
Lublin - majówkowa promocja w wojskowym sklepie
Autor: AMW

Sprawdzi się podczas grillowania, wycieczek, czy prac ogrodowych. Wojsko wystawia specjalny towar na majówkę.

W lubelskim sklepie Agencji Mienia Wojskowego po promocyjnych cenach można kupić drobny wojskowy sprzęt, ale też odzież i akcesoria gastronomiczne.

- Oferujemy, m.in. akcesoria na spacery i ogniska - mówi kierownik Działu Gospodarki Mieniem Ruchomym w lubelskiej AMW, Agnieszka Plewik.

Jest to, np. promocyjny zestaw piknikowy. Torbę, manierkę i menażkę można kupić za 25 zł, a manierkę z pokrowcem za 10 zł. W sklepie AMW jest też dostępna odzież.

- Polarowy zestaw pilota - bluzę i spodnie - można teraz kupić z rabatem za 50 zł, a swetry wojsk lądowych i lotniczych za 60 zł - dodaje Plewik.

W sklepie klienci mogą też nabyć stylowy powojskowy płaszcz letni. W sprzedaży są dostępne dwa kolory trencza - czarny i khaki - za jedyne 45 zł. A to jeszcze nie wszystko.

- Fanom ogrodowych mebli polecamy też drewniane skrzynie po amunicji za 30 zł. Mogą służyć jako kwietniki, warzywniaki albo ławki - dodaje nasza rozmówczyni.

Lubelski sklep Agencji Mienia Wojskowego działa w siedzibie AMW przy ul. Łęczyńskiej 1. Jest czynny we wtorki i czwartki między 12:00 a 16:00.

- Dodatkowo asortyment można nabyć przez internet, pod adresem sklepu AMW - zaznacza kierownik wojskowego Działu Gospodarki Mieniem Ruchomym.

Z majówkowej promocji klienci mogą korzystać do 17 maja. Zyski ze sprzedaży Agencja Mienia Wojskowego przekaże na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych.