Lublin - Modlitwa o rozeznanie powołania

2023-11-09 12:44
Sen o pięknym życiu - plakat wydarzenia
Autor: CDMAL Sen o pięknym życiu - plakat wydarzenia

Centrum Duszpasterstwa Młodzieży w Lublinie realizuje cykl spotkań z osobami, które dzielą się wiedzą i doświadczeniami w temacie życia i wiary. Projekt “Sen o pięknym życiu” ma zbliżać młodych ludzi do Boga oraz szukania odpowiedzi na trudne pytania.

W pierwsze czwartki miesiąca (w listopadzie br. wyjątkowo w drugi czwartek) Centrum Duszpasterstwa Młodzieży w Lublinie zaprasza na wspólną modlitwę o rozeznanie powołania i o dobrego męża i żonę.

Spotkanie rozpoczyna się Mszą Świętą o godz. 19.00 w dolnym kościele parafii pw. św. Józefa w Lublinie (ul. Filaretów 7). 

,,Sen o pięknym życiu” co to za projekt? Celem jest pomoc młodym osobom w rozeznaniu ich powołania. Centrum Duszpasterstwa Młodzieży w Lublinie działające prężnie przy parafii Świętego Józefa realizuje cykl spotkań z poszczególnymi Zgromadzeniami zakonnymi, seminariami- osobami, które uczyniły już pewne kroki na drodze rozeznawania. Czemu miałoby służyć ten projekt? Przybliżeniu drogi powołania, czym ono właściwie jest, jak je rozeznać, konkretnie jak to powołanie odczytać.

- Zapraszamy na spotkanie młodych, zwłaszcza licealistów i studentów, w ramach projektu „Sen o pięknym życiu”   we czwartek, 9 lstopada 2023 o godz. 19.00 w kościele dolnym przy parafii św. Józefa w Lublinie. Msza święta w intencji rozeznania powołania oraz o dobrego męża i żonę a następnie konferencja „Powołanie Samuela” oraz warsztaty „Zakochani – ukryci w Miłości Boga”w salach Centrum Młodych przy kawie - zapowiadają organizatorzy.

Szczegóły są na stronie i profilu CDM Lublin.