Lublin - Motor prze do przodu po następnej wygranej

2022-04-11 9:03
Lublin - Motor prze do przodu po następnej wygranej
Autor: Motor Lublin

To ósme zwycięstwo z rzędu. Motor Lublin pokonał Pogonię i szykuje się już na następne starcie. Tym razem z Chojniczanką.

Lubelski klub odnotował nową wygraną. W ostatnim meczu sezonu zdobył 3 kolejne punkty. Pokonał u siebie Pogoń Grodzisk Mazowiecki wynikiem 1:0.

- Gratuluję chłopakom, bo to był ciężki i wybiegany mecz. Wiedzieliśmy jednak, że powinniśmy go wygrać, by bardziej doskoczyć do czołówki - mówi trener Motoru, Marek Saganowski.

Zwycięską bramkę dla żółto-biało-niebieskich strzelił Tomasz Kołbon.

- Dopięliśmy swego. Wygrywamy następny mecz i to jest najważniejsze - mówił 27-letni piłkarz, dla którego był to pierwszy gol w barwach Motoru.

Lubelski zespół zanotował ósmą z rzędu ligową wygraną, a dziś zaczyna przygotowania do następnych rozgrywek. W najbliższą sobotę zmierzy się z Chojniczanką.

- W zespole jest realizm, ale też wiara. To otwarty mecz dwóch zespołów, które punktują i mam nadzieję, że też zaprezentujemy się z jak najlepszej strony - dodaje Saganowski.

Motor Lublin zajmuje obecnie 4 miejsce w drugoligowej tabeli. Mecz z Chojniczanką klub rozegra na wyjeździe w sobotę 16 kwietnia o 17:00.