Lublin - przetarg AMW na powojskowy sprzęt i samochody

2024-02-19 13:10
Lublin - przetarg AMW na powojskowy sprzęt i samochody
Autor: AMW

Służyły w wojsku, teraz można je kupić. Lubelski oddział Agencji Mienia Wojskowego organizuje wyprzedaż pojazdów i sprzętu wojskowego.

Pisemny przetarg lubelski oddział AMW zorganizuje we wtorek, 20 lutego. Na sprzedaż trafią sprzęty i pojazdy wycofane z wojska. W ofercie jest w sumie 161 pozycji.

- To bardzo szeroka i mocno urozmaicona oferta. Każdy, zarówno majsterkowicz, przedsiębiorca, czy kolekcjoner, znajdzie coś dla siebie - mówi kierownik Działu ds. Gospodarki Mieniem Ruchomym w lubelskim oddziale AMW, Agnieszka Plewik.

Na nowych właścicieli czekają ciężarówki, kabiny i przyczepy transportowe, a także sprzęt warsztatowy, oleje parafinowe, czy instrumenty muzyczne.

- Na przetargu znajdziemy kilkanaście wozów, które mają za sobą służbę w wojsku. Dodatkowo AMW oferuje mienie, które przyda się aeroklubom i organizacjom związanym z lotnictwem - dodaje Plewik.

Na złożenie ofert AMW czeka do 20 lutego, do godziny 10:00. Samo otwarcie ofert odbędzie się 20 lutego o godz. 13:00 w siedzibie lubelskiego oddziału AMW przy ul. Łęczyńskiej 1.

- Poza przetargiem zapraszamy też do stacjonarnego sklepu AMW przy ul. Łęczyńskiej 1 w Lublinie. Jest otwarty we wtorki i czwartki w godz. 12:00-16:00 - podkreśla Agnieszka Plewik.

Zyski ze sprzedaży AMW przekazuje na Fundusz Wsparcia Sił Zbrojnych. Z pozyskanych środków kupowany jest nowoczesny sprzęt dla polskiej armii.

Posłuchajcie całej wypowiedzi. Mówi kierownik Działu ds. Gospodarki Mieniem Ruchomym w lubelskim oddziale AMW, Agnieszka Plewik