Lublin - Silent Disco - Przyjdź po wiarę!

Uwielbienie Silent Disco powraca
Autor: LSE Miriam Uwielbienie Silent Disco powraca

Będzie wyjątkowa muzyka, klimat i duchowe przesłanie. W parafii św. Józefa w Lublinie powraca Uwielbienie - Silent Disco. Wydarzenie dedykowane młodzieży jest też okazją do ważnych rozmów. Kolejna odsłona spotkania dotyczy wiary.

Lubelska Szkoła Ewangelizacji Miriam, zaprasza na Uwielbienie Silent Disco.

Nazwa jest może trochę przewrotna, ale zależy nam na tym, aby przyciągnąć uwagę ludzi, którym do Boga od dawna nie po drodze. Chcemy pokazać, że można inaczej, że można modlić się z radością, nie po smutnokatolicku, że znajdziemy miejsce dla każdego. Piękna oprawa muzyczna, ma stać się przestrzenią do tego, aby usłyszeć siebie, odciąć się od rozpraszaczy i skupić na tym, co każdemu z nas w duszy gra. A każdemu co innego – jak na Silent Disco, gdzie wszyscy są razem, a w słuchawkach słyszą co innego - mówią organizatorzy wydarzenia.

Przyjdź, wyłącz audio na świat, odetnij się od rozpraszaczy i pozwól Duchowi Świętemu działać. Muzyka będzie przestrzenią, która pomoże Ci wejść w klimat modlitwy. Pomoże Ci wsłuchać się w siebie. I Boga.

Na facebookowym profilu wydarzenia możemy przeczytać: Pamiętasz jak Jezus chodził po wodzie? A jak św. Piotr na jedno Jego słowo zrobił to samo? Teraz czas na Twój krok wiary...To jak? Przyjdziesz?

"Uwielbienie - Silent Disco" 26 marca o 20:00, Lublin - ulica Filaretów 7.

Szczegóły dotyczące spotkania są na profilu LSE Miriam i CDM Lublin.