Lublin - świąteczne zestawy promocyjne w AMW

2022-12-16 9:53
Lublin - świąteczne zestawy promocyjne w AMW
Autor: AMW

Pasjonaci militariów będą zadowoleni. Agencja Mienia Wojskowego przygotowała świąteczne zestawy po promocyjnych cenach.

Z oferty mogą skorzystać ci, którzy szukają zimowych ubrań dla siebie lub na gwiazdkowy prezent. Wybór ma być ogromny, a wszystko po obniżonych cenach.

- Proponujemy atrakcyjną ofertę zarówno pod względem asortymentowym, jak i cenowym. Będzie dostępna w naszym sklepie tylko w tę niedzielę - wyjaśnia dyrektor Działu ds. Gospodarowania Mieniem Ruchomym w lubelskim oddziale Agencji Mienia Wojskowego, Agnieszka Plewik.

W świątecznych zestawach znajdzie się, m.in. odzież militarna, ale też porcelana z wojskowych magazynów, drewniane skrzynie i manierki.

- Polecamy, np. zestawy wełnianych swetrów wojsk lotniczych i lądowych, czapki garnizonowe, rogatywki i szalokominiarki, a także ciepłe koszule i kalesony. Będzie też dostępna ciepła, zimowa bielizna oraz ocieplane spodnie z podpinką - wyjaśnia Plewik.

To nie koniec oferty. W zestawach znajdą się również rękawiczki żołnierskie, torby wyposażone w manierki i menażki, a także przybory do konserwacji obuwia.

- Będą też typowo świąteczne zestawy. W nich znajdzie się m.in. porcelana z wojskowych magazynów, ale również talerzyki deserowe i obiadowe - dodaje nasza rozmówczyni.

Gwiazdkowe zestawy będą dostępne w promocji tylko w tę niedzielę, 18 grudnia. Klienci będą je mogli nabyć w lubelskim sklepie AMW. Ceny mają być atrakcyjne.

- Za najdroższy zestaw wełnianych swetrów wojskowych i ciepłych koszulek z długim rękawem zapłacimy 60 zł. Z kolei ciepła bielizna, czyli kalesony i koszulki w kolorze khaki będą w sprzedaży za 20 zł. W zestawach znajdą się również koszule wyjściowe za cenę 15 zł - wyjaśnia Agnieszka Plewik z lubelskiego oddziału AMW.

Sklep AMW działa w Lublinie przy ul. Łęczyńskiej 1. Na promocję zaprasza 18 grudnia między 10:00 a 15:00​. Zysk ze sprzedaży pójdzie na Fundusz Wsparcia Sił Zbrojnych.