Lublin - wiosenna promocja w sklepie AMW [AUDIO]

2024-04-19 13:24
Lublin - wiosenna promocja w sklepie AMW
Autor: AMW

Zaprasza na wiosenne zakupy. Lubelski sklep Agencji Mienia Wojskowego organizuje wyprzedaż. Na nabywców czekają zestawy ubrań i wyposażenia w obniżonych cenach.

Jednodniowa, wiosenna wyprzedaż Agencji Mienia Wojskowego odbędzie się jutro. Na klientów sklepu AMW będzie czekać towar prosto z wojskowych magazynów.

- To specjalna akcja z obniżonymi cenami asortymentu. Tylko w tę sobotę taniej będzie można kupić drewniane skrzynie wojskowe, które sprawdzą się, jako meble ogrodowe i donice do kwiatów. Przygotowaliśmy też specjalną ofertę zestawów. Znalazły się w nich, m.in. menażka, manierka i niezbędnik, ale też komplet szczotek do pielęgnacji obuwia, czy zestaw złożony z latarki sygnalizacyjnej i szelek na oporządzenie. Oprócz tego zapłacimy aż o 50 zł mniej za zestaw elektrotechniczny, złożony m.in. z lutownicy, imadła, lampy i śrubokrętów. Proponujemy również zestawy do prac w ogrodzie. Składają się z łopaty saperskiej i rękawic roboczych - mówi kierownik Działu ds. Gospodarki Mieniem Ruchomym w lubelskim oddziale Agencji Mienia Wojskowego, Agnieszka Plewik.

Wiosenna oferta sklepu AMW to także urządzenia, które przydadzą się do majsterkowania. Poza tym klienci znajdą zestawy niezbędne podczas wyjazdów do lasu, czy na piknik.

- W sklepie AMW zaopatrzymy się również w odzież z demobilu. Polecamy swetry oficerskie wojsk lotniczych i lądowych, mundury polowe wz. 93 oraz mundur pracownika ochrony i mundur polowy letni. Podczas zakupów warto też zwrócić uwagę na talerze ze stali nierdzewnej z Marynarki Wojennej, które świetnie sprawdzą się podczas sezonu grillowego - dodaje Agnieszka Plewik.

Wyprzedaż odbędzie się w sobotę, 20 kwietnia, między 10:00 a 15:00. Sklep AMW działa w Lublinie przy ul. Łęczyńskiej 1.

Anna Opasiak

Rozmowa Anny Opasiak - mówi Agnieszka Plewik z AMW