Motor Lublin - Błękitni Stargard 2-2. Remis w doliczonym czasie gry

2020-09-14 15:28
Motor Lublin - Błękitni Stargard 2-2
Autor: Motor Lublin Motor Lublin - Błękitni Stargard 2-2

O pierwszej połowie piłkarze i kibice chcieliby szybko zapomnieć. Po zmianie stron poprawa gry i remis 2-2 wywalczony w ostatnich minutach. Podział punktów w meczu Motoru Lublin z Błękitnymi Stargard.

Pokazaliśmy charakter w drugiej połowie ale jesteśmy też świadomi braków w swojej grze, przyznał po końcowym gwizdku piłkarze i trener zdobywca dwóch goli dla żółto-biało-niebieskich, Tomasz Swędrowski. - Przydarzyły nam się kolejny raz błędy, które rywale wykorzystują na tym poziomie. Chwała drużynie, ze wyciągnęliśmy ten remis, bo to buduje zespół na kolejne mecze. Musimy wystrzegać się tych samych błędów w następnych meczach. - Zaczęliśmy ten mecz najgorzej, jak mogliśmy ale jestem pełen szacunku dla moich zawodników, że mimo to nie zwątpili i grali do ostatniej minuty. Potwierdza się to, że liga jest bardzo trudna i ciężko będzie o punkty z każdym przeciwnikiem. Nie będziemy zmieniać stylu gry, należy jedna popracować nad defensywą - dodaje trener Motoru Lublin, Mirosław Hajdo. Najbliższy mecz Motor rozegra w sobotę na wyjeździe ze Skrą Częstochowa. To szósta drużyna w tabeli drugiej ligi z dorobkiem sześciu punktów. Motor z czterema punktami jest w zestawieniu tuż za Skrą. Materiał: Maciej Kurek