Prezentacja Słownika Katolickiej Nauki Społecznej na KUL

2024-06-05 17:43
 Prezentacja Słownika Katolickiej Nauki Społecznej - zaproszenie
Autor: Civitas Christiana Lublin Prezentacja Słownika Katolickiej Nauki Społecznej - zaproszenie

Podczas spotkania można będzie dowiedzieć się jak katolicka nauka społeczna może inspirować i prowadzić do pozytywnych zmian w społeczeństwie. Uczestnicy spotkanie będą też mogli wziąć udział w dyskusjach i zdobyć nowe spojrzenie na współczesne wyzwania.

Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana" zaprasza na prezentację Słownika Katolickiej Nauki Społecznej.

Wydarzenie odbędzie się 6 czerwca o godzinie 17.00 w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, Aula - C -1031.

O zadaniach katolickiej nauki społecznej będzie mówił dr hab. Adam Zadroga, prof. KUL, prorektor ds. misji i cyfryzacji. Uczestnikami prezentacji będą współautorzy Słownika: dr Magdalena Parzyszek, ks. dr hab. Mirosław Brzeziński, dr Dawid Kostecki i dr hab. n. med. Jakub Pawlikowski, Kamil Sulej Prezes Zarządu Katolickiego Stowarzyszenia "Civitas Christiana", Anna Kaszubowska Instytut Wydawniczy PAX.

Moderatorem dyskusji będzie Magdalena Szymaszek-Naumiuk z Katolickiego Stowarzyszenia "Civitas Christiana" - Centrum Myśli Prymasa Wyszyńskiego.

- Nie przegap tej inspirującej okazji! Dowiedz się, jak katolicka nauka społeczna może inspirować i prowadzić do pozytywnych zmian w społeczeństwie! Przygotuj się na fascynującą dyskusję i nowe spojrzenie na współczesne wyzwania. Dołącz do naszej społeczności, która angażuje się w budowanie lepszego jutra! Niech to spotkanie stanie się dla Ciebie źródłem wiedzy i inspiracji! Przekaż dalej, zaproś znajomych! - zaprasza Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana" - Centrum Myśli Prymasa Wyszyńskiego w Lublinie.

Wstęp na spotkanie jest wolny.