Ruszyło głosowanie na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2023

2023-09-21 16:35
Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2023 - plakat konkursu
Autor: mat. organizatora Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2023 - plakat konkursu

Wyróżniane są wydarzenia, usługi i ciekawe miejsca. Oprócz Kapituły Konkursu swojego zwycięzcę wybiorą również internauci. Głosowanie w sieci na oficjalnym profilu Lubelskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej potrwa do 3 października.

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna zakończyła nabór zgłoszeń do konkursu "Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2023". Kapituła Konkursu dokonuje oceny nadesłanych kandydatur. Swojego zwycięzcę wybiorą również Internauci. W dniu 20 września na oficjalnym profilu LROT na Facebooku zostało uruchomione GŁOSOWANIE INTERNAUTÓW, które potrwa do dnia 3 października.

W ubiegłym roku laureatami konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2022 wybrano Chmielaki Krasnostawskie, Muzeum Czartoryskich w Puławach oraz Festiwal im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej.

REGULAMIN GŁOSOWANIA INTERNAUTÓW W KONKURSIE „NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY WOJEWÓDZTWA LUBELSIEGO 2023”

1. Organizatorem Głosowania Internautów w konkursie „Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2023” jest Lubelska RegionalnaOrganizacja Turystyczna.

2. Do konkursu zostały zgłoszone 42 produkty turystyczne.

3. Głosowanie Internautów jest prowadzone na oficjalnym profilu Facebook Lubelskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej i tylko tutaj można oddawać głosy za pomocą lajków.

4. Głosowanie trwa od 20 września 2023 r. od godziny 10.00 do dnia 3 października 2023 r. do godziny 10.00.

5. Organizator zastrzega sobie prawo wykluczenia z głosowania zgłoszonego produktu w przypadku podejrzenia nieuczciwego pozyskiwania lajków (kupowania).