Sylwestrowa zabawa w Puławach

2023-12-29 12:23
Powitanie Nowego Roku 2024 - plakat wydarzenia
Autor: UM Puławy Powitanie Nowego Roku 2024 - plakat wydarzenia

To ma być roztańczony, muzyczny Sylwester. W Puławach ostatnią noc roku można spędzić pod gołym niebem. Na Placu Chopina nie zabraknie tanecznych przebojów z nutą nostalgii. Bezpłatne wydarzenie organizowane jest przez władze miasta.

31 grudnia o godz. 22.30 - to właśnie wtedy na Placu Chopina w Puławach rozpocznie się szalona impreza plenerowa, podczas której powitany zostanie Nowy 2024 Rok! Do zabawy pod chmurką porwą Blues Smile Band oraz grupa ABBA Show.

Najnowsze hity muzyki klubowej i radiowej serwowane przez DJ zapewnią świetną rozgrzewkę fanom muzyki mechanicznej już od godz. 22.30. Następnie imprezę przejmie Blues Smile Band z Jadzią Malinowską. W ich wykonaniu usłyszeć będzie można na żywo znane i lubiane przeboje bez których nie może odbyć się żadna wystrzałowa zabawa sylwestrowa.

Zanim korki od szampanów wystrzelą w powietrze, tradycyjnie tuż przed północą przedstawiciele władz miasta złożą mieszkańcom Puław życzenia noworoczne.

Nowy rok uczestnicy imprezy powitają w rytmie największych szlagierów kultowej szwedzkiej grupy ABBA. Nieśmiertelne "Gimme! Gimme! Gimme!", "Honey Honey", "Voulez-Vous", "Waterloo", "Mamma Mia" czy "Dancing Queen" zaśpiewają artyści zespołu ABBA Show.

Zakończenie imprezy planowane jest na godzinę 01:00.

Nad bezpieczeństwem uczestników czuwały będą służby porządku publicznego i medyczne oraz profesjonalna ochrona.

W czasie sylwestrowej zabawy na Placu Chopina nie jest planowany pokaz fajerwerków finansowany z budżetu miasta. Od kilku lat władze Puław rezygnują z takich pokazów między innymi w trosce o zwierzęta.