Zgarnąć trzy punkty i dać radość kibicom. Motor Lublin zagra z Lechem II Poznań

2023-04-14 10:59
Motor Lublin
Autor: Motor Lublin

Na Arenę przyjeżdża sąsiad lubelskiej drużyny w drugoligowej tabeli. Obie ekipy spotkają się w niedzielę 16 kwietnia o 17.

Chcą podtrzymać zwycięską passę i zdobyć pełną pulę przed własną publicznością​. Lechem II Poznań podobnie jak Motor chce wskoczyć do najlepszej szóstki a to daje grę w barażach o awans. - Do Lublina przyjedzie dobry zespół. Dobry poziom umiejętności indywidualnych i dobry balans pomiędzy młodymi zawodnikami, grającymi w młodzieżowych reprezentacjach Polski a doświadczonymi piłkarzami - mówi trener Motoru, Goncalo Feio.

Jak dodaje portugalski szkoleniowiec: - Spotkanie z rezerwami Lecha będzie wymagające tym bardziej, że w składzie rywali mogą zagrać piłkarze na co dzień grający w Ekstraklasie. Jesteśmy na to przygotowani i bardzo wierzę w swoich piłkarzy, że będziemy neutralizować atuty Lecha, ktokolwiek by przeciwko nam nie zagrał.

- Nie uda się to bez wsparcia kibiców. Gray przed własną publicznością, która na każdym meczu wyjazdowym nas wspiera. Chcemy kontynuować dobrą postawę wyników i dać radość kibicom, po to, by było nas więcej na Arenie  - dodaje szkoleniowiec lubelskiej drużyny.

Pierwszy gwizdek w meczu Motor - Lech zabrzmi przy ulicy Stadionowej o godzinie 17.