Październikowe propozycje teatru lalek

2023-10-03 13:35
 Październikowe propozycje teatru lalek
Autor: Teatr Lalek w Olsztynie Październikowe propozycje teatru lalek

Olsztyński Teatr Lalek ma przyjemność ogłosić październikowy repertuar, który obfituje w różnorodne spektakle i wydarzenia dla małych i starszych widzów. Teatr, od lat cieszący się uznaniem wśród mieszkańców miasta, przygotował atrakcyjną ofertę na to miesiąc, który z pewnością zainteresuje miłośników teatru w każdym wieku.

"Żaba nie śmieszka" - spektakl dla najmłodszych:

Rozpocznijmy naszą październikową podróż od spektaklu dedykowanego najmłodszym widzom. "Żaba nie śmieszka" to przedstawienie pełne zabawnych i pouczających historii, które na pewno rozśmieszą i wzruszą naszych najmłodszych widzów. Bawiąc się razem z bohaterami, dzieci będą miały okazję nauczyć się cennych życiowych lekcji.

"Księżniczka na ziarnku grochu" - bajkowa opowieść dla dzieci:

Kolejną propozycją na październik jest spektakl "Księżniczka na ziarnku grochu". To klasyczna baśń, która przeniesie widzów w magiczny świat pełen przygód i wyzwań. To doskonała okazja, aby spędzić czas w rodzinnym gronie i przenieść się w świat pełen czarów.

Czytanie performatywne "Dziennik emocji przedszkolaczki Zosi" w ramach rezydencji artystycznej:

Olsztyński Teatr Lalek jest nie tylko miejscem, gdzie można oglądać spektakle, ale również przestrzenią dla artystycznych eksperymentów. W ramach rezydencji artystycznej odbędzie się czytanie performatywne, które pozwoli widzom zetknąć się z tekstem dla dzieci Grzegorza Kasdepke, a realizacją zajmują się ukraińskie artystki Eugenia Bohdanowa oraz Marianna Sorochynska.

"Pięć i pół człowieka" - premiera dla młodzieży i dorosłych:

Na zakończenie października, przygotowaliśmy coś wyjątkowego dla starszych widzów. Premiera spektaklu "Pięć i pół człowieka" to opowieść, która poruszy serca zarówno młodzieży, jak i dorosłych. To historia pełna emocji, refleksji i znakomitych aktorskich kreacji. Premiera spektaklu odbędzie się 21 października.

Bilety na wszystkie wydarzenia są już dostępne w kasie teatru oraz online na naszej stronie internetowej. Olsztyński Teatr Lalek serdecznie zaprasza wszystkich miłośników teatru do wspólnego spędzenia października. Niech ten miesiąc będzie pełen magii, emocji i teatralnych wrażeń!

Więcej informacji na temat repertuaru oraz zakupu biletów można znaleźć na stronie internetowej Olsztyńskiego Teatru Lalek: www.teatrlalek.olsztyn.pl