"Biegnij Warszawo 2017" wystartuje w niedzielę (01.10)

2017-09-29 10:23
Biegacze
Autor: Archiwum

Impreza "Biegnij Warszawo 2017" składa się z dwóch części: biegu Biegnij Warszawo oraz przemarszu Maszeruję-Kibicuję . Utrudnienia w ruchu w niedziele (01.10) od godz. 12.00.

Trasa biegu "Biegnij Warszawo 2017" będzie przebiegała częściowo ulicami: Czerniakowską, pomiędzy ul. Łazienkowską a Szwoleżerów, następnie zachodnią jezdnią ulicy Czerniakowskiej - Chełmską - Spacerową - Goworka - Puławską - Bagatela - Al. Ujazdowskimi - Piękną -Marszałkowską - Al. Jerozolimskimi - Nowym Światem – pl. Trzech Krzyży - Al. Ujazdowskimi - Matejki - Wiejską - Myśliwiecką - Łazienkowską. Meta biegu będzie znajdowała się na Łazienkowskiej przy stadionie Legii. Nieprzejezdna będzie cała trasa biegu już od ok. godz. 11:40.

Drugą imprezą w ramach Biegnij Warszawo 2017 jest przejście kibiców pod hasłem "Maszeruję-Kibicuję". Start marszu na ulicy Szwoleżerów, a następnie kibice przejdą ulicami: Agrykola , Al. Ujazdowskie do pl. Trzech Krzyży i Al. Ujazdowskimi wrócą następnie znowu ul. Agrykola, przez Myśliwiecką do ulicy Łazienkowskiej, gdzie marsz się zakończy.

Start biegu i marszu planowany jest na godz. 12:00. W związku z tym autobusy linii kursujących na trasach biegu i marszu, będą kierowane na objazdy.