Jerozolimskie i Radzymińska z nową nawierzchnią

2017-05-02 20:51
Al. Jerozolimskie przy Dworcu Centralnym
Autor: fot. ZDM

Drogowcy przed czasem wymienili nawierzchnię na dwóch stołecznych ulicach - Radzymińskiej i w Al. Jerozolimskich. Ulice są już otwarte dla ruch. Prace na ul. Drewny na Wilanowie rozpoczną się w środę (03.05).

Drogowcy wymienili asfalt w Alejach Jerozolimskich. Od kilkunastu dni w tym rejonie prowadzone były prace przygotowawcze, głównie brukarskie. Wymieniono także i uregulowano m.in. krawężniki. Nowy asfalt otrzymała południowa jezdnia na odcinku od ul. Emilii Plater do ulicy Poznańskiej. Remont objął także skrzyżowanie z ul. Emilii Plater oraz fragment ulicy po obu stronach skrzyżowania.

Przed czasem drogowcy wymienili awierzchnię również na ul. Radzymińskiej. Zamknięty dla ruchu jest tylko krótki odcinek wschodniej jezdni - w kierunku Marek i Ząbek, na odcinku od ul. Łodygowej (bez skrzyżowania) do granicy miasta. Ruch w obu kierunkach będzie odbywa się po jezdni zachodniej.

W Wilanowie jeszcze trwa remont ulicy Drewny, gdzie wymieniona jest nawierzchnia tej ulicy. Prace rozpoczną się w środę (03.05) i potrwają do niedzieli (07.05) do północy.