Na Grochowie od dziś utrudnienia

2022-10-06 7:24
Zmiany w organizacji ruchu
Autor: Urząd Miasta Stołecznego Warszawy

To w związku z kolejnym etapem renowacji magistrali wodociągowej. Zamknięty został wyjazd z ulicy Międzyborskiej na aleję Waszyngtona. Samochody i autobusy muszą korzystać z objazdów.

Objazd utrudnień prowadzi od ulicy Grochowskiej przez: Międzyborską, Stanisława Augusta i Grenadierów do alei Waszyngtona. Na Międzyborskiej pomiędzy aleją Waszyngtona a Zbaraską oraz na Grenadierów pomiędzy Stanisława Augusta i aleją Waszyngtona został dopuszczony ruch dwukierunkowy. Na pozostałych odcinkach tych ulic utrzymane zostaną dotychczasowe kierunki ruchu.

Kierowcy jadący ulicą Międzyborską od strony alei Waszyngtona na skrzyżowaniu ze Zbaraską będą mogli skręcić wyłącznie w lewo lub prawo. Wyjazd z Grenadierów na aleję Waszyngtona także będzie dopuszczony wyłącznie w lewo lub prawo. Na Stanisława Augusta pomiędzy Międzyborską a Grenadierów wodociągowcy ustawili zakaz zatrzymywania się i postoju.Taka organizacja ruchu potrwa do 2 listopada.

Autobusy linii 135 i 311, jadące w kierunku krańców PKP Olszynka Grochowska i Gocław, zostały skierowane na trasy objazdowe, przebiegające ulicami Stanisława Augusta i Grenadierów. Zawieszony został przystanek Zbaraska 01.