Na Sokratesa będa utrudnienia

2021-11-23 7:45
Zmiany na ulicy Sokratesa
Autor: Urząd Miasta Stołecznego Warszawy

W czwartek (25.11) zacznie się asfaltowanie przebudowywanej ulicy. Na tydzień stanie się jednokierunkowa. Jak będzie wyglądała organizacja ruchu?

Od czwartku (25.11) aż do 2 grudnia będzie można przejechać ulicą Sokratesa tylko od Kasprowicza do Wólczyńskiej. Wjazd i wyjazd z pa0rkingu naprzeciwko ulicy Cienkiej będą niemożliwe.Potem rozpoczną się prace na jezdni północno-zachodniej, a kierowcy pojadą wyłącznie od Wólczyńskiej w stronę Kasprowicza. To z racji układania ścieralnej warstwy asfaltu. Już teraz widać w miejscu przebudowy rozłożoną i skropioną emulsją asfaltową siatkę z włókna szklanego, która połączy i wzmocni warstwę ścieralną.

Wjazd i wyjazd z ulic Kaliszówka i Cienkiej oraz sprzed budynków po stronie Młocin zostaną zachowane, przy czym wyjeżdżać będzie można tylko skręcając w prawo. Po drugiej stronie ulicy wszystkie wloty zostaną zamknięte. Tym samym mieszkańcy od strony Wawrzyszewa nie dostaną się bezpośrednio na ulicę Sokratesa. Do tego czasu obowiązywać będą objazdy. Kierowcy poruszający się od strony Conrada dojadą do ulicy Przy Agorze dwiema trasami. Pierwsza będzie prowadziła Wólczyńską, aleją Reymonta i Kasprowicza, a druga – ulicami: Wólczyńską, Nocznickiego i Kasprowicza.