Powstał musical o zagrożeniach w internecie

2022-11-02 7:35
Pan Niezwykły
Autor: materiały organizatora

To wspólna inicjatywa samorządu Mazowsza i Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii. Ma pomóc dzieciom i młodzieży radzić sobie z zagrożeniami w sieci. Musical nosi tytuł "Pan Niezwykły"

Młodzi aktorzy przygotowali musical dla dzieci, nauczycieli i rodziców. Widowisko edukacyjno-kulturalne "Pan Niezwykły" zostało przygotowane w formie nowoczesnej terapii. Jego głównym celem jest wyjaśnienie problemów związanych z uzależnieniem dzieci i młodzieży od internetu. Bohaterami i aktorami są młodzi ludzie. Spektakl dedykowany jest młodzieży w wieku od siedmiu do 19 roku życia. Organizatorzy zapraszają na widownię uczniów klas szkół podstawowych i średnich.

Musical pokazuje podróż bohaterki Klary, która wchodzi w wirtualny świat pełen niespodzianek, fantazyjnych historii, ale też zagrożeń i słabości. W ramach projektu, po każdym spektaklu, przeprowadzone zostaną elementy arteterapii oraz spotkania z psychologiem. Premiera "Pana Niezwykłego" będzie 5 listopada o godzinie 17:00. Spektakl będzie można obejrzeć w Mazowieckim Teatrze Muzycznym w Warszawie.