Remont na ul. Wiatracznej i 1 Sierpnia

2017-09-14 10:38
Fot. Remont drogi
Autor: ZDM

Dwie ulice będą remontowane w najbliższy weekend. Początek prac w piątek (15.09) a zakończenie w poniedziałek (18.09). Zmiany w ruchu także na ul. Rekruckiej i Postępu - trwa tam przebudowa ulic.

Wiatraczna będzie zamknięta od ul. Grochowskiej do Szaserów wraz z ul. Zakole. Połączenia z ul. Wiatraczną nie będą miały ulice: Kobielska, Prochowa i Nizinna. Utrzymany będzie przejazd w ciągu ul. M. Paca oraz dojazd do posesji. Przejścia dla pieszych będą czynne, ale zwężone. Objazd zostanie poprowadzony ul. Grochowską i Międzyborską do al. Stanów Zjednoczonych oraz ulicami: Podskarbińską i J. Dwernickiego do ul. Szaserów. Ulica 1 Sierpnia będzie nieprzejezdna od al. Krakowskiej do ul. Żwirki i Wigury. Połączenia z ul. 1 Sierpnia nie będą miały ulice: Strubiczów, Radarowa, Sulmierzycka, Ustrzycka i Solińska. Przejścia dla pieszych funkcjonowały będą naprzemiennie w miarę postępu robót. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Żwirki i Wigury - Racławicką - Mołdawską - Korotyńskiego lub Grójecką - al. Krakowską i Hynka.

Od piątku (15.09) od godz. 22.00 do niedzieli (17.09) do godz. 23.59 zamknięta dla ruchu będzie ul. Rekrucka na odcinku od skrzyżowania z ul. Marsa do wjazdu na teren Centrum Targowo-Kongresowego. Zamknięty będzie także przejazd dla rowerów przez ul. Rekrucką; przejście dla pieszych będzie czynne. Objazd zostanie poprowadzony ul. Kościuszkowców i Korkową oraz Okularową. Na ul. Rekruckiej będzie układana ostatnia warstwa nawierzchni.

Także od piątku od godz. 18.00 do niedzieli wieczorem w związku z przebudową ciepłociągu, zamknięta dla ruchu będzie ul. Postępu pomiędzy Marynarską a skrzyżowaniem z wjazdami na teren okolicznych biurowców. Nie będzie można dojechać do ul. Marynarskiej od Domaniewskiej. Natomiast jadący od strony ul. Cybernetyki na skrzyżowaniu z ul. Marynarską będą musieli skręcić w prawo lub w lewo. Objazd zamkniętego fragmentu ul. Postępu zostanie poprowadzony ulicami Domaniewską i Wołoską.