Ruszył sezon w Multimedialnym Parku Fontann

2017-05-01 18:06
Ruszył sezon w Multimedialnym Parku Fontann
Autor: Urząd Miasta

Inaugurujący pokaz w Multimedialnym Parku Fontann obejrzało w poniedziałek (01.05) blisko 30 tysięcy turystów i warszawiaków. W pokazie wykorzystano wszystkie możliwości 367 dysz i 295 reflektorów.

Bazyliszek w nowoczesnej Warszawie, który spojrzeniem wszystko co żywe zamienia w kamień oraz oraz ożywiona siatkarka z neonu przy placu Konstytucji to główni bohaterowie pokazów w tym sezonie, który przyciągnął podczas inauguracyjnego pokazu tłumy warszawiaków i turystów. "Co roku rozpoczęcie sezonu w Multimedialnym Parku Fontann jest wydarzeniem w stolicy. Na premierę przychodzi zwykle kilkadziesiąt tysięcy ludzi. W ostatnim sezonie doliczyliśmy się blisko milionowej publiczności" - podkreśla Prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Utwór finałowy pod tytułem "Legendy żyją w nas" skomponował Piotr Rubik, a zaśpiewała solistka Opery Narodowej - Aleksandra Olczyk. Kolejne pokazy można oglądać jeszcze w środę (03.05), a potem w piątek i sobotę (05/06.05) o godz. 21.00. Przez cały sezon, tradycyjnie widowisko będzie prezentowane w każdy piątek i sobotę. Od 19 maja pokazy będą się rozpoczynać od godz. 21.30.