W Rembertowie kolejny etap prac przy ul. Marsa

2017-05-03 17:55
Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu
Autor: Urząd Miasta/ZTM

W nocy ze środy na czwartek (03/04.05) rozpoczął się kolejny etap prac na skrzyżowaniu Marsa, Żołnierskiej i Rekruckiej. Ulica Marsa jest zamknięta w kierunku ulicy Cyrulików, od remontowanego skrzyżowania do Płatnerskiej.

Zamknięty został fragment ulicy Marsa od skrzyżowania z Żołnierską w kierunku ul. Cyrulików. Autobusy i kierowcy są skierowane na objazdy. Ulica jest nieprzejezdna w kierunku Cyrulików, od skrzyżowania z Żołnierską do Płatnerskiej.

Ruch w tym kierunku poprowadzono objazdem do ul. Strażackiej lub do ul. Korkowej. Tak będzie do 19 maja. W związku z tym zmienią się trasy linii autobusowych: nocnej N71 oraz dziennych 183 i 514. Uruchomiona zostanie linia zastępcza Z83.

To kolejny etap prac remontowych na ulicy Marsa. Remont ulicy podzielono na dwa etapy. Pierwszy obejmował jezdnię w kierunku trasy Siekierkowskiej. Te prace zostały zakończone pod koniec kwietnia - tydzień wcześniej niż zakończono.Modernizacja Marsa obejmuje przebudowę i rozbiórkę podłoża. Wybudowana zostanie również nowa podbudowa drogi.