Weekendowe frezowania

2016-10-07 9:20
Jezdnia
Autor: ZDM

Drogowcy korzystają że nie ma jeszcze przymrozków i szykują kolejne weekendowe remonty. Sprawdź gdzie przez najbliższe dni napotkasz na utrudnienia.

Na początek utrudnienia w Wesołej. Tam pod frez pójdzie ulica Okuniewska. Nowy asfalt pojawi się na od ul. Cyrulików do ul. 111 Eskadry Myśliwskiej. W związku z pracami remontowany odcinek drogi będzie zamknięty dla ruchu. Wjazd i wyjazd z ul. 111 Eskadry Myśliwskiej (dojazd do Instytutu Technicznego Wojsk Lotniczych) będzie możliwy. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: 1 Praskiego Pułku – Niemcewicza – Wspólna –Grzybowa – al. Komandosów – Ilskiego – Marsa.

Utrudnienia czekają też na kierowców w centrum Warszawy. Tu do remontu idzie ul. Waryńskiego pomiędzy ul. Stefana Batorego a ul. Goworka. Od 22 zamknięta dla ruchu będzie jezdnia prowadząca w kierunku Mokotowa. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Stefana Batorego – Wiśniowa lub al. Niepodległości – Rakowiecka.

Autobusy linii: 131, 138, 222, 501, 519, 522, N31, N37, N81, jadące w kierunku południowym, pojadą objazdem ciągiem ulic: Stefana Batorego - Wiśniowa - Rakowiecka do Puławskiej i dalej swoimi trasami.

Wykonawca prac zastrzega, że w przypadku złych warunków atmosferycznych remont zostanie odwołany.