Wirtualne Targi Pracy dziś w Warszawie

2022-10-12 7:22
Dokumenty
Autor: fot. freeimages.com

Potrwają od 9:00 do 16:00. To już kolejna edycja internetowych targów. Można nie ruszając się z domu znaleźć zatrudnienie.

Aby uczestniczyć w wydarzeniu należy wejść na stronę wirtualnetargipracyiprzedsiebiorczosci.waw.pl i przeglądać w ofertach ponad 50 wystawców. Po wejściu na salę główną Targów należy wybrać stoisko, które nas interesuje. Na każdym publikowane są oferty pracy danej firmy, informacje o niej, linki do filmów i materiałów. Po wybraniu interesującej nas oferty możemy od razu złożyć aplikację.

Na Targach będzie działał także Salon Doradztwa Zawodowego online. Specjaliści podpowiedzą jak poprawnie napisać CV, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, a także w jaki sposób z sukcesem przejść rekrutację. Będą działały cztery stanowiska, rozmowa z doradcą będzie odbywała się w formule 1:1. Od 10:00 do 15:00 będzie można też wziąć udział w webinarach prowadzonych przez ekspertów w dwóch blokach tematycznych: Praca i kariera oraz Przedsiębiorczość i własny biznes. Targi organizują stołeczny ratusz oraz Urząd Pracy.