Adam Bielan w Sednie Sprawy: "Jarosław Kaczyński, jako selekcjoner, mobilizuje nas do walki"

2022-12-05 10:22
Adam Bielan w Sednie Sprawy: Jarosław Kaczyński, jako selekcjoner, mobilizuje nas do walki
Autor: youtube.com

Jarosław Kaczyński, jako selekcjoner, mobilizuje nas do walki, mówi Adam Bielan. Prezes Partii Republikańskiej dodaje, ze wygranie wyborów przez Zjednoczoną Prawicę nie jest przesądzone, ale nie jest też bardziej odległe niż 3 lata temu. Więcej w dzisiejszym Sednie Sprawy.

Po wczorajszym meczy Polski w Mistrzostwach Świata, gość Sedna Sprawy zapytany był o dalsze losy Czesława Michniewicza.

Decyzja będzie należała do zarządu PZPN. Wszyscy kibice będą sobie wyrabiać zdanie na ten temat. Pierwszy raz od 36 lat udało nam się wyjść z grupy. Miałem wtedy 12 lat. Pamiętam tamten mecz, nie był najgorszy, ale przegraliśmy wtedy 4:0 z Brazylią. 

- wspomina prezes Partii Republikańskiej .

Jak dodał, gdyby miał oceniać prace selekcjonera po wczorajszym meczu byłby za tym, aby dać mu szansę na Mistrzostwach Europy ale "pewnie w umysłach kibiców tkwi jeszcze druga połowa meczy z Argentyną." 

Według doniesień portalu WP Sportowe Fakty premier Mateusz Morawiecki obiecał piłkarzom 30 milionów złotych do podziału.

Polski Związek Piłki Nożnej to najbogatszy związek w Polsce. Myślę, że PZPN otrzymał olbrzymie środki za awans za mistrzostwa czy wyjście z grupy. To, że wyda pieniądze na premie to będzie to zrozumiałe. Informacją o premii o premiera jestem, zdziwiony. Te środki powinny iść na sport dzieci i młodzieży. 

W temacie wyborów gość Sedna Sprawy wypowiedział się jasno: 

A.BIELAN: J.KACZYŃSKI, JAKO SELEKCJONER, MOBILIZUJE DO WALKI