Główny Urząd Nadzoru Budowlanego udostępnił cztery nowe, bezpłatne projekty dużych domów

2023-12-18 21:52
Dom szyty na miarę dla każdego! Tu zrealizujesz swoje marzenia od projektu po odbiór kluczy
Autor: pixabay.com

Na stronie internetowej Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego udostępniono cztery nowe, bezpłatne projekty dużych domów. Łącznie to już 12 projektów, które zwyciężyły w konkursie na projekty domów o powierzchni do 120, 150 i 180 m2.

Bezpłatne projekty architektoniczne dla osób, które chcą budować swoje własne domy, to jeden z elementów wsparcia w kwestii mieszkalnictwa. Dzięki niemu prywatni inwestorzy mogą zaoszczędzić czas i pieniądze, a to przy tak ważnym przedsięwzięciu jak budowa domu, zawsze ma duże znaczenie

– powiedział minister rozwoju i technologii Krzysztof Hetman.

Cztery najnowsze projekty domów

Udostępnione na stronie gunb.gov.pl cztery nowe projekty dużych domów o powierzchni ok. 150 m2 to wygodne, nowoczesne i komfortowe domy dla większej rodziny. Są to:

  • PS.Arch 150
  • PS.Arch 150 (wariant II)
  • Lacan 150
  • Lacan 150 (wariant II)

Udostępniliśmy kolejne, bezpłatne projekty dużych domów jednorodzinnych. Są to projekty komfortowe, wygodne i nowoczesne, które niewątpliwie odpowiedzą na potrzeby większych rodzin. Projektów dużych domów mamy już 12. Natomiast wszystkich bezpłatnych projektów domów do pobrania w naszym katalogu jest aż 95 – powiedziała Dorota Cabańska, Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego.