Krzysztof Bosak w Sednie Sprawy: "Dziambor poza Konfederacją? To porządkowanie naszych szeregów"

2023-02-13 12:23
Krzysztof Bosak w Sednie Sprawy:  Dziambor poza Konfederacją? To porządkowanie naszych szeregów
Autor: youtube.com

Artur Dziambor poza Konfederacją? To porządkowanie naszych szeregów, uważa Krzysztof Bosak. Zdaniem gościa Radia Plus odejście członków Wolności z Konfederacji nie wpłynie wcale na jej osłabienie. Więcej w poniższym artykule.

Powolny rozpad Konfederacji? 

Czy to, co się dzieje w ostatnim czasie można nazwać "powolnym rozpadem Konfederacji"? Zapytał prowadzący, Jacek Prusinowski. Zdecydowanie nie - odpowiedział  Krzysztof Bosak.

Mowa o piątkowych doniesieniach. Poseł Artur Dziambor poinformował, że został usunięty z Konfederacji przez sąd partyjny. Dodał, że pozostaje prezesem partii Wolnościowcy.

Konfederacja się umacnia i porządkuje szeregi

- dodał. 

W temacie Artura Dziambora gość Sedna Sprawy podkreślił, że zaliczył wielomiesięczny festiwal narzekania na Konfederację w mediach i chwalenia innych partii opozycyjnych. "Jeżeli mu bliżej gdzie indziej nikt nikogo w Konfederacji nie trzyma na siłę" - dodał. 

Czy Polska pomoc dla Ukrainy jest zbyt daleko idąca, co powinien przywieźć do Warszawy Joe Biden, czy Andrzej Duda dobrze zrobił odsyłając do TK ustawę o Sądzie Najwyższym? Polecamy dzisiejsze Sedno Sprawy.