Mecz Polska - Argentyna. Trwają przygotowania do spotkania

2022-11-29 13:12
Mecz Polska - Argentyna. Trwają przygotowania do spotkania
Autor: Twitter/Łączy Nas Piłka Mecz Polska - Argentyna. Trwają przygotowania do spotkania

Jeśli nie przegramy - awans do fazy pucharowej mamy pewny! W środę 30 listopada na Mundialu w Katarze mecz Polska-Argentyna. I starcie Roberta Lewandowskiego z Leo Messim.

W środę o godz. 20.00 Polska zmierzy się z Argentyną.

- Argentyna ma Messiego. To jest zawodnik, który może zrobić różnicę w każdym momencie, tak jak zrobił to z Meksykiem. Myślę jednak, że możemy z Argentyną powalczyć. Nam wystarczy remis do szczęścia, myślę, że możemy go osiągnąć -  ocenia komentator sportowy, Kazimierz Węgrzyn. 

Czytaj także: Jacek Sasin w Sednie Sprawy: "Węgla będzie w nadmiarze"

Mecz z Argentyną w środę o godzinie 20. W tym samym czasie drugie spotkanie w naszej grupie, czyli Meksyk-Arabia Saudyjska.

Żeby wyjść z grupy musimy co najmniej zremisować. Pytanie, jak to zrobić?  - Argentyna nie jest aż taka straszna, jak myśleliśmy. Jest ustawiona tez tak, że bardzo dużo indywidualności jest, jak Messi czy Di Maria. To są piłkarze, których na pewno trzeba asekurować, jest to na pewno do zrobienia. Nam wystarczy remis. Chciałoby się na pewno wygrać, ale będziemy się cieszyć, jeśli to będzie remis i da nam to upragnione wyjście z grupy - dodaje Węgrzyn.