Michał Kobosko w Sednie Sprawy: "Sprawa Sikorskiego jest dla Platformy problemem"

2023-02-10 11:14
Michał Kobosko w Sednie Sprawy: Sprawa Sikorskiego jest dla Platformy problemem
Autor: youtube.com

Sprawa Sikorskiego jest dla Platformy problemem, mówi Michał Kobosko. Wiceprzewodniczący Polski 2050 twierdzi, że nowe doniesienia o eurodeputowanym. Polecamy piątkowe (10 lutego) Sedno Sprawy.

Do końca tygodnia miał być przedstawiony zespół programowy Polski 2050 i PSL - rozpoczął rozmowę prowadzący Jacek Prusinowski. Co z harmonogramem działa i piątkową konferencją w Olsztynie - zapytał. 

Dwaj nasi liderzy zapowiedzieli, że przedstawimy zespoły robocze i opowiemy o tym, jaki będzie ciąg dalszy naszych rozmów. Tak też się dziś stanie 

- komentował wiceprzewodniczący Polski 2050.

Myślę, że przedstawią dalszy ciąg tego, co będzie się działo dalej w naszych rozmowach. 

Koalicja wyborcza

W temacie sojuszu z PSL-em gość Sedna Sprawy zaznaczył, że jednym z bardzo możliwych scenariuszy jest koalicja, czyli 8 procentowy próg wejścia do Sejmu.

Holenderski dziennik "NRC" poinformował, że Radosław Sikorski otrzymuje rocznie 100 tys. dolarów od Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Eksperci gazety wskazują, że "jego zachowanie podczas głosowań w połączeniu z płatnościami budzi podejrzenia".

Do tematu odniósł się Michał Kobosko.

To nie jest pierwszy przypadek, kiedy Radosław Sikorski stwarza PO problemy wizerunkowe. Mieliśmy wpisy, które były nagłaśnianie przez cały świat, wykorzystywane przez Rosję. To jest problem i ta sprawa pewnie wpłynie na dalsze losy ministra RS

M.KOBOSKO: SPRAWA SIKORSKIEGO JEST PROBLEMEM DLA PLATFORMY