Michał Woś w Sednie Sprawy: Zamach w Smoleńsku? Widząc co wyrabia Putin nie mam wątpliwości

2022-04-11 10:20
Michał Woś w Sednie Sprawy: Zamach w Smoleńsku? Widząc co wyrabia Putin nie mam wątpliwości
Autor: youtube.com

Zamach w Smoleńsku? Widząc co wyrabia Putin nie mam wątpliwości, mówi Michał Woś. Wiceminister sprawiedliwości był też pytany w Radiu Plus o likwidację Izby Dyscyplinarnej, o drugą część reformy sądownictwa i o wybory prezydenckie we Francji. Polecamy dzisiejsze Sedno Sprawy.

Katastrofa Smoleńska 

Na pytanie, czy 12 lat temu doszło do zamachu w Smoleńsku, gość Sedna Sprawy odsyła do nowego raportu, który ma się pojawić w poniedziałek (11 kwietnia). 

Widząc co wyrabia Putin nie mam wątpliwości. Co innego jednak mieć pewność wewnętrzną, a co innego - procesową. Całe śledztwo musiało przecież ruszyć od nowa, a jak wiemy najważniejsze są pierwsze chwile takiego śledztwa, żeby zabezpieczyć dowody

Wiceminister sprawiedliwości był też pytany w Radiu Plus o likwidację Izby Dyscyplinarnej, o drugą część reformy sądownictwa i jak podkreślił, na obecną chwilę Solidarna Polska nie poprze projektu PAD. 

Wybory we Francji 

Co do wstępnych wyników wyborów we Francji gość Sedna Sprawy nie wypowiedział się pochlebnie ani o jednym, ani o drugim kandydacie. 

Więcej w dzisiejszym Sednie Sprawy. 

Sedno Sprawy - Michał Woś