Sebastian Kaleta w Sednie Sprawy: "Rafał Trzaskowski chce zastąpić krzyż tęczową flagą"

2024-05-20 15:41
Sebastian Kaleta w Sednie Sprawy: Rafał Trzaskowski chce zastąpić krzyż tęczową flagą
Autor: youtube.com

Rafał Trzaskowski chce zastąpić krzyż tęczową flagą, mówi Sebastian Kaleta. Zdaniem posła Suwerennej Polski to początek wojny ideologicznej. Czy opozycja chwali rządy za plany budowy tarczy na wschodniej granicy, czy będzie kompromis w KRS? Polecamy dzisiejsze Sedno Sprawy.

Tarcza wschód 

Narodowy Plan Obrony i Odstraszania nazwany został kryptonimem “Tarcza Wschód”.

- Robimy to po to, żeby odstraszyć przeciwnika, żeby ci wszyscy, którzy źle życzą Polsce, którzy w swoich planach mają atak, agresję na naszych sojuszników, czy na nasz kraj - żeby usłyszeli dzisiaj z Krakowskiego Rynku - wara od Polski, Polska jest silna, Polska będzie bezpieczna - dzięki własnym działaniom i dzięki własnym sojuszom – zaznaczał Donald Tusk.

To jest realizacja idei która rozcięliśmy ponad trzy lata temu. Tusk wówczas z Kierwińskim krytykowali rząd, który próbował chronić Polską granicę przed wojną hybrydową. 

- komentował Sebastian Kaleta.

Jak dodał gość Sedna Sprawy, oczywistym jest, że inwestycje w Polską obronność są dobre, ale Tusk i Kierwiński powinni się bić w pierś bo gdyby nie atakowali rządu i funkcjonariuszy 3 lata temu to wówczas uniknęlibyśmy wielu sporów społecznych. 

CPK

S. KALETA: TRZASKOWSKI CHCE ZASTĄPIĆ KRZYŻ TĘCZOWĄ FLAGĄ